Mediji par mums

Labklājības ministrija:  

Sociālo uzņēmējdarbības nedēļas ietvaros

2020. gadā no 30. novembra līdz 6. decembrim, Labklājības ministrijas rīkotās sociālās uzņēmējdarbības nedēļas ietvaros, bija iespēja redzēt sižetu par mūsu muzeju “Skaties ar sirdi” TV3 Life, YouTube, inbox.lv, kā arī Labklājības ministrijas Facebook lapā.

LSUA konkuss un SEB balva

“Tam labam būs augt” ir konjurss ar mērķi veicināt sociālās uzņēmējdarbības ideju attīstību, kā arī pastāstīt par šīm idejām visai Latvijai. Konkursu organizē Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija. Par SEB bankas simpātiju kļuva muzejs tumsā “Skaties ar sirdi”.

LR 4

“Z Paaudze” programmas ietvaros parunājām par interaktīvā muzeja projektu “Skaties ar sirdi”.

Mūsu misija

Misija

Nodrošināt apmeklētājiem iespēju pilnībā iedziļināties savu izjūtu un sajūtu pasaulē, kā arī pārliecināties, ka pat pilnīgi jaunā vidē var atrast pozitīvus mirkļus. “Skaties ar sirdi” uzdevums ir iznīcināt stereotipus par neredzīgiem cilvēkiem un veicināt tolerances attīstību Latvijas sabiedrībā.

 
Vēlies iegūt unikālu pieredzi?
Atstāj savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies

 

 

 

 

 

Eiropas Sociālā fonda projekts "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai"

  • Facebook
  • Instagram

Ķengaraga iela 1A, Rīga, Latvija

Projekta mērķis ir: noteikt un pārbaudīt optimālus risinājumus sociālo uzņēmumu izveidei un attīstībai, tai skaitā darba integrācijas sociālo uzņēmumu atbalstam, lai palielinātu nodarbinātības iespējas nelabvēlīgākā situācijā esošiem bezdarbniekiem, personām ar invaliditāti un personām ar garīga rakstura traucējumiem.